WALD Latvijā

Cilvēks ir interesanta būtne. Kopš neatminamiem laikiem vienmēr centies būt pārāks, izcilāks un ievērojamāks nekā citi. Jau akmens laikmetā savas alas izrotājis ar zīmējumiem, nēsājis primitīvas rotaslietas un izgrebis rakstus uz ieročiem. Arī šodien nekas nav īpaši mainījies – mēs cenšamies ģērbties skaisti, būvējam mājas un nedaudz īgņojamies, ieraugot kaimiņa pagalmā tādu pašu auto, kāds atrodas mūsu garāžā. Iespējams, ka tieši auto tūnings ir tas, kas varētu palīdzēt atgūt zaudēto mieru un padarīt automašīnu imūnu pret kaimiņa pagalmā novietotajiem spēkratiem.

Tūnings ir auto vizuālā tēla papildināšana ar dažādiem aksesuāriem. Automašīnas funkcijas vai tehniskā darbība tādējādi uzlabota netiek. Ar tūninga detaļām apdarināts auto iegūs pavisam jaunus „vaibstus” – tas izskatīsies īpašs, personiskāks un atšķirīgāks, nenoliegsim – zināmā mērā šādi aprīkota automašīna arī simbolizē to, ka tās īpašniekam uzņēmējdarbībā pagaidām viss kārtībā. Šādu auto ievēro un atceras.

1992. gadā Japānā, Osakā, tika nodibināta tūninga kompānija WALD. Šobrīd tas ir viens no populārākajiem tūninga zīmoliem pasaulē, ko raksturo izcila kvalitāte, oriģinalitāte un unikāli risinājumi. Jau kopš pirmās savas darbības dienas WALD specializējās tikai vienā virzienā – tūninga elementu izveidē premium klases auto segmentā. Pamatojoties uz savu milzīgo pieredzi, WALD izdevies iekarot pasaules vadošo autoražošanas gigantu atzinību un kļūt par vienu no tūninga modes pasaules noteicējiem. WALD izstrādā atsevišķus komplektu piedāvājumus gandrīz visiem prestižo automašīnu zīmoliem, tādiem kā Mercedes Benz, Bentley, Lexus, Toyota, BMW, Range Rover, Bentley, Lamborghini, Aston Martin, Infinity. WALD risinājumi ir atpazīstami uzreiz, tie perfekti sader ar automašīnas vizuālo tēlu un akcentē tā  eleganci.

„Amserv Motors” ir vienīgie WALD pārstāvji Baltijā un līdz ar to var piedāvāt tūninga risinājumus ne tikai Lexus un Toyota, bet arī citu marku automobiļiem. Tas nozīmē, ka pie mums var griezties arī Mercedes, BMW un citu premium klases auto īpašnieki, lai kopā ar mūsu speciālistiem piemeklētu atbilstošāko piedāvājumu auto individualitātes izcelšanai.

WALD katram auto modelim piedāvā atsevišķu komplektu jeb tā dēvēto body kit, kurā iekļauti aksesuāri visai virsbūvei – priekšējo un aizmugurējo buferu uzlikas, spārni, sānu sliekšņi, bagāžas nodalījuma vāka vai jumta uzlikas, aksesuāri izplūdes sistēmai u.c. Jāuzsver, ka virsbūves tūninga detaļu izgatavošanā tiek izmantots oglekļa šķiedras kompozītmateriāls, kas kopumā samazina auto svaru attiecībā pret jaudu, tādējādi tiek iegūts arī labāks sniegums auto paātrinājumā un vadāmībā.

Līdztekus WALD piedāvā plašu oriģināla dizaina vieglmetāla disku izvēli. Atsevišķa piedāvājuma grupa radīta automašīnas sportiskā izskata papildināšanai (elementi bremžu sistēmai, balstiekārtai, izplūdes sistēmai). Agresīvāka un sportiskāka braukšanas stila cienītājiem piemērots būs WALD piedāvājums auto jaudas palielināšanai. Protams, WALD piedāvā arī suvenīrtipa aksesuārus, piemēram, īpašas emblēmas virsbūvei, uzlīmes u.c.

Viens no pazīstamākajiem WALD radītajiem tūninga elementu zīmoliem ir Black Bison, ko profesionāļi novērtējuši kā oriģinālu, augstākās kvalitātes risinājumu komplektu. Ar šādu „ietērpu” var lepoties jaunais Lexus LS 600h modelis. Komplektācijā ir priekšējā bufera uzlika, sānu sliekšņi, aizmugures bufera uzlika, bagāžas nodalījuma vāka uzlika, jumta uzlika, hromēti sportiska stila spārni ar ventilācijas izgriezumiem un izplūdes sistēma. Īpašs akcents – vertikāli izvietotie LED dienas gaismas lukturi. Black Bison komplektācija tiek piedāvāta, piemēram, arī vairākiem Mercedes Benz modeļiem. Jāpiebilst gan, ka šajā piedāvājumā ir tikai komplektācija auto ārējā vizuālā tēla uzlabošanai, bez iespējas dzinēja jaudas palielināšanai vai piekares pārbūvei.

Plašāk par WALD skatiet ražotāja mājaslapā.

Servisa un WALD pārstāvniecības kontakttālrunis: 6735 8005

Mājaslapā izmantotie attēli: © 2013 WALD. INTERNATIONAL.